Suplování:   Pondělí 3.10.2022 (sudý týden)

datum výpisu: 30.9.2022 (10:21)

Změny v rozvrzích učitelů:

Kabelová Soňa

9.hod

supl.

Bi

2.A

(40)

 

Krejsa Antonín

4.hod

supl.

Zdn

2.D

(10)

 

Kroupová Magdalena

2.hod

spojeno

Aj

3.B (TV2)

(9)

 

Kůrková Petra

4.hod

supl.

Tvs

3.A (TVS)

(t)

 
 

8.hod

změna

Aj

1.A (Aj1)

(61)

 
 

8.hod

spojeno

Aj

1.A (TV2)

(61)

 

Nechoďdomů Libor

9.hod

supl.

Tv

3.B (TV1)

(t)

 

Pártlová Michaela

3.hod

supl.

Tvs

3.A (TVS)

(t)

 
 

5.hod

supl.

Tvm

2.A (TV1)

(t)

 

Pospíšilová Klaudia

1.hod

supl.

Pd

1.A

(29)

 
 

6.hod

spojeno

Pdx

4.A (Px2)

(65)

 
 

7.hod

spojeno

Pdx

4.A (Px2)

(65)

 
 

8.hod

spojeno

Pdx

4.A (Px2)

(65)

 

Sovová Martina

7.hod

supl.

Tvm

1.A (TV1)

(t)

 

Sovová Petra

2.hod

spojeno

N

2.A (N(A))

(39)

 
 

3.hod

spojeno

N

2.A (N(C))

(39)

 
 

5.hod

supl.

Cjl

1.C

(29)

 

Šimečková Jana

2.hod

supl.

Msp

2.D

(10)

 
 

3.hod

supl.

SVS

2.D

(10)

 

Šímová Iva

1.hod

spojeno

Ljp

2.A (TV2)

(33)

 

Vopálka Jiří

8.hod

supl.

Z

2.B

(29)

 

Pokorná Eva

5.hod

výměna <<

Oše

4.S

(4)

z 4.10. 2.hod

 

 

Suplování:   Úterý 4.10.2022 (sudý týden)

datum výpisu: 30.9.2022 (10:21)

Změny v rozvrzích učitelů:

Bečvářová Ivana

3.hod

spojeno

Odv

2.B (Nj2)

(D2)

 

Haspeklová Marcela

9.hod

spojeno

Ajk

3.A (TV2)

(9)

 

Chánová Pavla

4.hod

výměna <<

Pd

4.A

(27)

z 7.10. 3.hod

 

8.hod

supl.

Pd

4.B

(26)

 
 

9.hod

supl.

Pd

2.B

(26)

 

Kaňka Jan

2.hod

výměna <<

Cjl

4.S

(18)

z 3.10. 5.hod

Kroupová Magdalena

3.hod

spojeno

Aj

3.B (Nj2)

(26)

 

Kůrková Petra

7.hod

supl.

Aj

1.A

(40)

 

Malá Anna

1.hod

supl.

Aj

4.S

(4)

 

Nováková Eva

3.hod

supl.

Tv

4.B

(t)

 
 

4.hod

supl.

Tvm

3.A (TV1)

(t)

 

Pospíšilová Klaudia

5.hod

supl.

ZPd

2.D

(10)

 

Slad Jiří

3.hod

supl.

D

1.S

(2)

 

Šimečková Jana

3.hod

supl.

Zdrp

2.D

(10)

 

Vejvodová Miroslava

2.hod

supl.

Ch

1.C

(41)

 

Peltánová Hana

4.hod

spojeno

Oše

1.S (Oše1)

(2)

 
 

4.hod

změna

Oše

1.S (Oše2)

(2)

 
 

5.hod

spojeno

Oše

1.S (Oše1)

(2)

 
 

5.hod

změna

Oše

1.S (Oše2)

(2)

 

 

 

Suplování:   Středa 5.10.2022 (sudý týden)

datum výpisu: 30.9.2022 (10:21)

Změny v rozvrzích učitelů:

Kabelová Soňa

1.hod

supl.

Bi

4.A

(27)

 

Šimečková Jana

5.hod

supl.

Msp

2.D

(10)

 
 

7.hod

supl.

Zdrp

2.D

(10)

 

Pužejová Yvetta

7.hod

změna

PsK

4.S

(SamS)

 
 

8.hod

změna

PsK

4.S

(SamS)

 

 

 

Suplování:   Čtvrtek 6.10.2022 (sudý týden)

datum výpisu: 30.9.2022 (10:21)

Změny v rozvrzích učitelů:

Chánová Pavla

7.hod

supl.

Pd

3.B

(26)

 

Břendová Jana

4.hod

navíc

SVS

3.F

(4)

 

 

 

Suplování:   Pátek 7.10.2022 (sudý týden)

datum výpisu: 30.9.2022 (10:21)

Změny v rozvrzích učitelů:

Chánová Pavla

1.hod

supl.

Pd

4.B

(41)

 
 

5.hod

supl.

Pd

3.B

(26)

 

Krejsa Antonín

3.hod

výměna <<

Bi

4.A

(37)

z 4.10. 4.hod

 

Zpracováno v systému Bakaláři